Bezkáblový teplomer TE 303030.IT
Bezkáblový teplomer TE 303030.IT

Bezkáblový teplomer TE 303030.IT

Ľahko ovládateľná a jednoduchá bezkáblová teplotná stanica, ktorá Vám poskytne základne údaje týkajúce sa času a teploty.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 33,40
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Bezkáblová digitálna stanica, ktorá sa ovláda pomocou dvoch tlačidiel. Zobrazuje rádiom riadený čas DCF-77, dátum a deň, s možnosťou nastavenia časovej zóny. V spodnej časti displeja je zobrazená vnútorná a vonkajšia teplota. Prístroj zaznamenavá MIN/MAX hodnoty nameranej teploty. Možnosť zapojenia len 1 teplotného senzora so 100 m dosahom.

Vnútorná teplota-9,9°C až +59,9°C
Vonkajšia teplota-39,9°C až 59,9°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Prepínač °C / °Fáno
Rádiovo riadené hodiny DCF-77áno
Kalendár (deň/mesiac/rok)áno
Displej prístrojaLCD
Napájanie prístrojaIEC LR3 1,5V typ 2 x AAA
Typ senzorateplotný bezkáblový
Model senzoraSE 303159.IT
Max. počet senzorov1
Meranie teploty senzorom-39,9°C až +59,9°C
Max. dosah senzora100 m bez prekážok
Rozmery prístroja109 x 18,8 x103,6 mm
Hmotnosť prístroja190 gK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2020 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.