novinka
Bezkáblový teplomer TE 303062

Bezkáblový teplomer TE 303062

Digitálny bezkáblový teplomer s dvoma externými snímačmi vhodný na meranie viacerých priestorov.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 58,80
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

 

 

Digitálny bezkáblový teplomer s dvoma externými snímačmi. Externé snímače sú vhodné na meranie teploty v interiéry alebo exteriéry. Teplotný snímaš s vodotesnou sondou na kábliku je vhodný pre chladničky, mrazničky, akváriá, bazény, rybníky a podobne. Prístroj dokáže merať a zobrazovať teplotu až z 8 vysielačoch, má možnosť nastavenia teplotných alarmov pre 1. a 2. kanál a zobrazuje MIN/MAX nameranú teplotu. Dosah externých senzorov až 100 metrov vo voľnom priestore.

 

 

Vnútorná teplota0°C až +60°C
Vonkajšia teplota-40°C až 60°C
Presnosť merania+/-1°C
Rozlíšenie displeja0,1°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Nastaviteľný teplotný alarmáno
Displej prístroja3-riadkový veľký LCD
Napájanie prístroja8x 1,5V typ AAA nie sú súčasťou balenia
Typ senzora1x teplotný bezkáblový / 1x teplotný bezkáblový s vodotesným snímačom na kábliku
Model senzoraSE 303228, SE 303229
Max. počet senzorov8
Meranie teploty senzorom-40°C až 60°C
Max. dosah senzora100 m bez prekážok
Rozmery prístroja116 x 24 (64) x 126 mm
Hmotnosť prístrojacca. 255 g (prístroj + senzory)K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2020 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.