Digitálny budík 602505 s časovým signálom DCF

Digitálny budík 602505 s časovým signálom DCF

Digitálne hodiny s alarmom a funkciou snooze. Veľký červený LED displej.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 29,80
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Jednoduchy digitálny budík v bielom prevedení s jednoriadkovým displejom s veľkými číslicami podsvietenými červeným LED svetlom.

Digitálny budík v oválom prevedení, bielej farby. Jednoriadkový displej s veľkými číslicami  podsvietenými červeným LED svetlom a možnosťou nastavenia jasu. Hodiny majú rádiom riadený čas DCF-77 a dátum, možnosť aj manuálneho nastavenia času. Prístroj má budík s funkciou snooze - opakované budenie po 4-roch minútach. Napájanie pripojením do siete a pomocou batérií (v balení), ktoré slúžia ako záložný zdroj.

Hodinyáno
Nastavenie času signálom DCF-77áno
Kalendár (deň/mesiac/rok)áno
Budíkáno
Odloženie budenia - Snoozeáno, po 4 minútach
Displej prístrojaLED
Napájanie prístroja3 x 1,5V typ AAA + sieťový kábel
Rozmery prístroja78 x 170 x 110 mm
Hmotnosť prístroja500 g
Poznámkamožnosť nastavenia jasu číslicK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.