Digitálny okenný teplomer  TE 301025

Digitálny okenný teplomer TE 301025

Digitálny okenný teplomer zobrazuje aktuálnu vonkajšiu teplotu, minimálnu a maximálnu vonkajšiu teplotu. Má funkciu automatického nulovania max/min hodnôt.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 19,70
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Tento model teplomera zaznamenáva minimálne a maximálne hodnoty teploty. Disponuje funkciou automatického nulovania záznamov a to o 8.00 h maximálnej teploty a o 20.00 minimálnej teploty.

Okenný teplomer sa nalepuje priamo na okno z vonkajšej strany. Vhodný pre plastové okná.

Vonkajšia teplota-25°C až +70°C
Presnosť merania+/-1 °C v rozsahu 0°až +50°C, +/-+ 1,5°C vo zvyšnom rozsahu
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Displej prístrojaLCD
Napájanie prístroja1 x 1,5V typ AA
Rozmery prístroja105 x 97 x 23 mm
Hmotnosť prístroja110 g
Poznámkaplastový ochranný kryt pred UV žiarenímK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.