Galileo teplomer 10300 Mini

Galileo teplomer 10300 Mini

Exkluzívny kvapalinový teplomer Galileo, 5 guličiek s teplotou odstupňovanou po 2°C v rozsahu od 18 °C do 26°C. Mini prevedenie, mix farieb, zlaté číslice.

Výrobca: KOCH
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 16,50
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Exkluzívny interiérový kvapalinový teplomer Galileo MINI s 5 sklenenými guličkami rôznych farieb.

Sklenený teplomer do interiéru. Namiesto stupnice alebo ručičiek je teplota určená polohou plávajúcich guličiek. Gulička plávajúca v strede teplomera ukazuje aktuálnu teplotu.
Sklenené prevedenie teplomera, sklenené guličky v pestrých farbách. Číslice v zlatej farbe. Rozlíšenie guličiek po 2°C.

Ideálny exkluzívny darček. Každá návšteva bude obdivovať.

Teplotný rozsah+18°C do +26°C
Farba guličiekmix color
Počet guličiek5
Materiálsklo
Výška280 mm
Hmotnosť280 gK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2020 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.