GARNI 2055

GARNI 2055

WiFi meteostanica: meranie teploty, vlhkosti, atmosférického tlaku, zrážky, smeru a intenzity vetra, UV žiarenie s veľa ďalšími funkciami.

Výrobca: GARNI Technology
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa
 
Cena s DPH: 345,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu
Wi-Fi meteorologická stanica s integrovaným bezdrôtovým senzorom 7 v 1 model GARNI 2055 Arcus je vybavená mnohými funkciami zaisťujúcimi informácie o predpovedi počasia. Integrovaný bezdrôtový senzor pracuje na frekvencii 868 MHz a meria vonkajšiu a vnútornú teplotu a relatívnu vlhkosť, rýchlosť a smer vetra, dažďové zrážky, barometrický tlak, UV index a slnečné žiarenie.
Hlavná jednotka má ľahko čitateľný inverzný farebný V.A. displej, ktorý zobrazuje predpoveď počasia, vnútornú a vonkajšiu teplotu, hodnotu a graf vývoja barometrického tlaku / zrážok / vnútornej a vonkajšej teploty / relatívnej vlhkosti, rýchlosť a smer vetra, hodnotu dažďových zrážok, čas a dátum, hodnotu rosného bodu, Wind Chill, teplotného indexu, čas východu a západu Slnka.
Hlavná jednotka má pamäť na minimálne a maximálne namerané hodnoty a pamäť na hodnoty namerané za uplynulých 24 hodín. Je tiež možné nastavenie rôznych alarmov. Čas a dátum sú automaticky nastavené z internetu. Dáta nameraná integrovaným snímačom 7 v 1 je možné prenášať pomocou Wi-Fi na webovú službu Weather Underground alebo na užívateľov vlastný server. 

·      Meranie vnútornej teploty a relatívnej vlhkosti bezkáblovým snímačom (možnosť použitia až 7 snímačov teploty a vlhkosti GARNI 055H)

·      Meranie vonkajšej teploty a relatívnej vlhkosti

·      Zobrazenie teploty v jednotkách °C/°F

·      Ukazovateľ vývoja trendu barometrického tlaku, vnútornej / vonkajšej teploty, relatívnej vlhkosti, pocitovej teploty, rosného bodu, teplotného indexu a Wind Chill

·      Meranie priemernej rýchlosti vetra za posledných 12 s

·     Meranie nárazového vetra – maximálna rýchlosť vetra zaznamenaného behom posledného merania

·      Zobrazenie aktuálneho smeru vatra v stupňoch alebo grafické zobrazenie smeru vetra za posledných 5 minút, 16 rozlíšení smeru vetra, alebo v stupňoch (360°)

·      Popis úrovne sily vetra (LIGHT – ľahká, MODERATE – mierna, STRONG – silná, STORM – búrka)

·      Zobrazenie priemernej rýchlosti vetra a nárazu vetra v m/s, km/h, knots (v uzloch) alebo mph

·      Zobrazenie sily vetra v Beaufortovej stupnici

·      Meranie dažďových zrážok za poslednú hodinu, deň, týždeň, mesiac, celková a aktuálna intenzita dažďových zrážok (založené na merní za posledných 10 minút)

·      Grafické zobrazenie intenzity zrážok

·      Zobrazenie dažďových zrážok v mm alebo in (palcoch)

·      6 ikon na predpoveď počasia (slnečno, polojasno, oblačno, dážď, búrky, sneženie)

·      Meranie barometrického tlaku, zobrazenie absolútneho barometrického tlaku v rozsahu od 540 hPa do 1100 hPa alebo možnosť nastavenia relatívneho tlaku v rozsahu od 930 hPa do 1050 hPa

·      Zobrazenie hodnoty tlaku v hPa / inHg / mmHg

·      Zobrazenie UV indexu v rozsahu 0 až 16

·      Grafické zobrazenie úrovne UV žiarenia a indikátor odporúčanej ochrany

·      Zobrazenie intenzity slnečného žiarenia v Klux / Kfc / Wm-2

·      Zobrazenie vonkajšej pocitovej teploty, rosného bodu, teplotného indexu a hodnoty Wind Chill na základe nameraných hodnôt snímačom 7 v 1

·      Ikona vnútornej teplotnej pohody


Barometer so symbolmi predpovede počasiaáno
Digitálny tlak vzduchu v hPa540 až 1 100 hPa
Pamäť pre tlak vzduchu (24hod)áno
Zobrazenie trendu pre tlakáno
Pamäť pre Min/Max tlakáno
Vnútorná vlhkosť9% až 99%
Vonkajša vlhkosť1% až 99%
Zobrazenie trendu pre vlhkosťáno
Indikátor klimatického komfortuáno
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Nastaviteľný vlhkostný alarmáno
Vnútorná teplota-40°C až +70°C
Vonkajšia teplota-40°C až +80°C
Zobrazenie trendu pre teplotuáno
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Nastaviteľný teplotný alarmáno
Anemometer - rýchlosť vetra0 až 50 m/s, 0 až 180 km/h, 0 až 112 mph, 0 až 97 uzlů ±10%
Smer vetra16 pozícií alebo 360°
Pamäť pre Min/Max hodnotyáno
Nastaviteľný alarmáno
Zrážkomeráno
Pamäť pre Max. hodnotyáno
Priemerné zrážkyáno
Kalendár (deň/mesiac/rok)áno, automatický nastaviteľné cez internet
Displej prístroja163 x 120 mm (negatívny)
Podsvietenie displejaáno
Spojenie s počítačomlen cez WiFi
Software a kábel k počítačuSW voľne stiahnuteľný
Napájanie prístroja3x 1,5 V typ AAA nie sú súčasťou balenia
Rozmery prístrojahl. jednotka 215 x 172 x 29 mm, senzor 1: 370 x 334 x 145 mm, senzor 2: 61 x 113 x 36 mm
Hmotnosť prístrojacca. 1736 g
Typ senzorovbezkáblové
Max. počet senzorov8, (2 senzory sú súčasťou balenia)
Napájanie senzorov5x 1,5 V typ AA - nie sú súčasťou balenia
Max. dosah senzoracca. 150 m vo voľnom priestore
Poznámka:Moderná meteostanica s Wi Fi pripojenímK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2021 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.