akcia
Infračervený teplomer ScanTemp 485

Infračervený teplomer ScanTemp 485

Bezdotykový infra teplomer s dvojbodovým laserovým navádzaním. Reakčný čas 150ms. Zobrazuje nameranú teplotu a maximálnu teplotu. Optika 20:1.Funkcia LOCK a HOLD.Podsvietenie displeja.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Stará cena: 124,00 €
Teraz ušetríte: 6,00 €
Cena s DPH: 118,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Bezdotykový infra teplomer s dvojbodovým laserovým zameraním. Jednoduchý na ovládanie. Zobrazuje nameranú teplotu a maximálnú teplotu. Funkcie - alarm pre hornú a spodnú hranicu teploty, funkcia LOCK - súvislé meranie, funkcia HOLD - ostane zobrazená nameraná teplota. Nastaviteľná emisivita 0.10 až 1.00, výber jednotky teploty, poistka spúšte. Podsvietenie displeja.

Bezdotykový infra teplomer ScanTemp 485 meria povrchovú teplotu predmetu s optikou 20 : 1 s  dvojbodovým laserovym navádzaním s možnosťou jeho vypnutia.  Na LCD displeji sa zobrazuje nameraná teplota ako aj maximálna teplota. Veľký dvojriadkový LCD displej má oranžové podsvietenie, ktoré je možné deaktivovať. Vysoká presnosť merania vďaka špeciálnym šošovkám a dvojbodovému laserovému navádzaniu. Nastaviteľná emisivita v rozsahu od 0,10 - 1,00.  Prístroj disponuje funkciami: HOLD - nameraná teplota zostane zobrazená na LCD displeji, LOCK - funkcia pre súvislé meranie, akusticky a opticky alarm s možnosťou nastavenia pre hornú a spodnú hranicu teploty, možnosť výberu jednotky teploty.

Merací rozsah teploty-50°C do +800°C
Presnosť merania+/- 2,5°C v rozsahu -50°až +20°C, +/-2% alebo +/-2°C v rozsahu +20°C až +800°C
Opakovanie merania+/-1,3°C v rozsahu -35°C až +20°C, +/-0,5% aelbo +/-0,5°C v rozsahu +20°C až +800°C
Rýchlosť merania150ms
Optika senzora20 : 1
Snímaná plochao 1cm zo vzdialenosti 20 cm
Nastaviteľná emisivita0,10 - 1,00
Zameriavanie2-bodový laser
Nastaviteľný teplotný alarmáno
Zastavenie merania HOLDáno
Prepínač °C / °Fáno
Iné funkciefunkcia LOCK - súvislé meranie
Napájanie prístroja1 x 9V alkalická batéria
Rozmery prístroja146 x 104 x 43 mm
Hmotnosť prístroja300 gK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.