Infračervený teplomer TE13413

Infračervený teplomer TE13413

Bezkontaktný infračervený teplomer, s ktorým v priebehu 1 s zmeriate teplotu povrchu. Optické rozlíšenie 1:1.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: archív
 
Cena s DPH: 42,00
 

Táto položka je trvalo dopredaná. Veríme, že v našej ponuke nájdete alternatívny tovar.

Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Bezkontaktný infračervený teplomer, s ktorým v priebehu 1 sekundy zmeriate povrchovú teplotu meraného objektu. Optické rozlíšenie je 1:1.

Prístroj behom 1 sekundy zmeria povrchovú teplotu meraného objektu. Nameraná teplota zostáva zobrazená na LCD displeji po dobu 60 sekúnd, potom sa prístroj automaticky vypne, ak nie je stlačené žiadne tlačidlo. Optické rozlíšenie je 1:1, t.j. z 10 cm vzdialenosti zmeriate plochu s priemerom 10 cm. Čím bližšie je teplomer k objektu merania, tým je meranie presnejšie. Emisivita prístroja je 0,95 a je fixne daná.

Prístroj je kompaktný a jednoduchý na použitie. Prístroj spĺňa podmienky HACCP. Nie je určený pre lekárske účely.

Merací rozsah teploty-20°C až +250°C
Opakovanie meraniaáno
Rýchlosť meraniacca 1 sekunda
Optika senzora1:1
Snímaná plocha10 cm pri vzdialenosti 10 cm
Nastaviteľná emisivita0,95 pevná
Zameriavanie1-bodové LED osvetlenie (červené)
Prepínač °C / °Fáno
Napájanie prístroja2x 1,5V typ AAA - nie sú súčasťou balenia
Rozmery prístroja123 x 50 x 31 mm
Hmotnosť prístrojacca 50 gK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2020 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.