akcia
Infračervený teplomer TE311126

Infračervený teplomer TE311126

Bezkontaktný infračervený teplomer, s ktorým v priebehu 1 s zmeriate teplotu povrchu. Optické rozlíšenie 1:1, možnosť prepínať °C/°F, krytie IP 67,

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Stará cena: 36,00 €
Teraz ušetríte: 3,00 €
Cena s DPH: 33,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Bezkontaktný infračervený teplomer, s ktorým v priebehu 1 sekundy zmeriate povrchovú teplotu meraného objektu. Optické rozlíšenie je 1:1, funkcia prepínania jednotky teploty °C/°F.

Prístroj behom 1 sekundy zmeria povrchovú teplotu meraného objektu. Nameraná teplota zostáva zobrazená na LCD displeji po dobu 15 sekúnd. Optické rozlíšenie je 1:1, t.j. z 10 cm vzdialenosti zmeriate plochu s priemerom 10 cm. Čím bližšie je teplomer k objektu merania, tým je meranie presnejšie. Emisivita prístroja je 0,95 a je fixne daná. Možnosť zmeny jednotky teploty °C/°F. Pri meraní do 110°C svieti zelené svetlo, pri meraní nad 110°C svieti červené svetlo.

Prístroj má tvar pera, je kompaktný a jednoduchý na použitie. Súčasťou balenia je šnúrka, ktorú môžete upevniť na prístroj a zavesiť. Prístroj má krytie IP 67, je odolný voči ostriekaniu vodou. 

Merací rozsah teploty-55°C až +220°C
Presnosť merania+/-2°C alebo 2%
Opakovanie meraniaáno
Rýchlosť meraniacca 1 sekunda
Optika senzora1:1
Snímaná plocha10 cm pri vzdialenosti 10 cm
Nastaviteľná emisivita0,95 pevná
Prepínač °C / °Fáno
Iné funkciekrytie IP 67
Napájanie prístroja2 x LR44 1,5V
Rozmery prístroja83 x &#216, 20 mm
Hmotnosť prístroja115 gK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.