Podsekcie:
Krokomer PE 823 - kalorimeter
Krokomer PE 823 - kalorimeter

Krokomer PE 823 - kalorimeter

Krokomer s kalorimetrom, hodinami a stopkami. Pamäť pre 7 dní. Podsvietenie displeja.

Výrobca: Oregon Scientific
 
Dostupnosť: archív
 
Cena s DPH: 19,20
 

Táto položka je trvalo dopredaná. Veríme, že v našej ponuke nájdete alternatívny tovar.

Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Kvalitný model krokomera od Oregon Scientific s meraním krokov, vzdialenosti, spálených kalórií, 7-dňovou pamäťou, hodinami, budíkom, minútkami a stopkami.
Pomocou 7-dňovej pamäte si môžete prezerať celkový počet týždenných alebo denných krokov, vzdialeností a kalórií, s možnosťou vyhodnotenia stanoveného cieľa.

Krokomer môže byť váš ideálny pomocník pri systematickom kondičnom tréningu.

Digitálny krokomeráno
Rozsah merania krokov0 až 99.999
Kalorimeteráno
Pamäť krokomera7 dní
Hodinyáno
Stopkydo 99:59:59 sek
Podsvietenie displejaceloplošné HiGlo
Budíkáno
Napájanie prístrojaCR 2032
Rozmery prístroja51 x 51 x 44 mm
Hmotnosť prístroja35 gK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie
Súvisiaci tovar k produktu Krokomer PE 823 - kalorimeter:

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


Hity týždňa

 
© 2006 - 2018 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.