Laboratórny vpichový teplomer G 1720

Laboratórny vpichový teplomer G 1720

Presný digitálny vpichový teplomer so sondou na kábliku. Rozsah merania -70,0°C až +250,0°C.

Výrobca: GHM - Greisinger
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 112,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Digitálny rýchly a presný vpichový teplomer s pevne pripojeným vpichový snímačom o priemere 3 mm. Teplomer aj snímač je vo vodotesnom prevedení s krytím IP67. Teplomer je určený pre meranie teploty plynov, tekutín, mäkkých a plastických médií.

Vnútorná teplota-70,0°C až +250,0°C
Presnosť merania±0,1 K ±1 číslica v rozsahu (-20 až+100°C), ináč ±0,2% z MH ±2 číslice
Rozlíšenie displeja0,1°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Nastaviteľný teplotný alarmáno
Prepínač °C / °Fáno
Displej prístroja3-riadkový LCD s podsvietením a tvrdeným krytom
Napájanie prístroja2x 1,5 V typ AA (sú súčasťou balenia)
Typ senzoracca. 100 mm o priemere &#216, 3 mm
Model senzoraPt1000 tr. B
Max. počet senzorov1, pevne spojený s prístrojom
Max. dosah senzora1 metrový kábel
Rozmery prístroja108 x 54 x 28 mm bez pripojenia snímača
Hmotnosť prístrojacca. 150 g
PoznámkaABS obalK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2020 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.