Laboratórny vpichový teplomer GMH 2710-E

Laboratórny vpichový teplomer GMH 2710-E

Digitálny vpichový teplomer spĺňajúci podmienky HACCP so sondou 100 mm pre kontrolné účely. Jednoduché ovládanie, vysoká presnosť.

Výrobca: GHM-Greisinger
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa
 
Cena s DPH: 205,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Digitálny vpichový teplomer spĺňajúci podmienky HACCP so sondou 100 mm pre kontrolné účely. Jednoduché ovládanie, vysoká presnosť. Využitie: kontrola chladenia, mrazenia, príprava jedál, fritovanie a pod. Rozsah merania: od: -199,9°C    do: +200°C

Vnútorná teplotaod: -199,9°C do: +200°C
Presnosť merania±0,1°C v rozsahu -20/+100°C ±1 číslica, ináč ±0,1% z MH ±2 číslice
Rozlíšenie displeja0,1°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Displej prístroja 2-riadkový 4-miestny LCD
Napájanie prístroja2x 1,5 V typ AAA (sú súčasťou balenia)
Typ senzora1x Pt1000 2-vodič, izolovaný, vodotesný a parotesný, pevne spojený s prístrojom
Rozmery prístroja154 x 81 x 31 mm
Hmotnosť prístroja215 g
Poznámkaantikorová vpichová sonda, dĺžka 100 mm / &#216, 3 mm, plastová rúčka dlhá 135 mmK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2020 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.