vypredaj
Meteostanica 12407 Meteo Easy

Meteostanica 12407 Meteo Easy

Super AKCIA -50% !
Predpoveď počasia, teplomer, vlhkomer, hodiny, alarm. Veľké prevedenie displeja.

Výrobca: KOCH
 
Dostupnosť: skladom
 
Stará cena: 28,00 €
Teraz ušetríte: 14,00 €
Cena s DPH: 14,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Predpoveď počasia, teplomer, vlhkomer, hodiny, alarm. Výhodná cena za prístroj s veľkým LCD displejom.

Meteostanica s predpoveďou počasia, zobrazením vnútornej teploty a vlhkosti. Hodiny s DCF-77, budík, kalendár. Bez možnosti snímania hodnôt z externých senzorov.
Meteostanica vo veľmi výhodnej cene od firmy KOCH, NSR, vám pomôže pri sledovaní klimatických veličín v domácnosti. Ikony s predpoveďou počasia zobrazia budúcnosť počasia na 12 hodín dopredu.

Symboly predpovede počasiaáno
Digitálny tlak vzduchu v hPanie
Vnútorná vlhkosť20% až 90%
Vonkajša vlhkosťnie
Zobrazenie trendu pre vlhkosťnie
Indikátor klimatického komfortunie
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Vnútorná teplota0°C až +50°C
Vonkajšia teplotanie
Zobrazenie trendu pre teplotunie
Rádiom riadené hodiny DCF-77áno
Kalendár (deň/mesiac/rok)áno
Budíkáno
Zosiľovanie budenia - Crescendonie
Odloženie budenia - Snoozeáno
Typ senzoranie
Displej prístrojaLCD
Podsvietenie displejanie
Napájanie prístroja1x AA
Rozmery prístroja205 x 145 x 27 mm
Hmotnosť prístroja260 gK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2021 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.