Meteostanica BA 351078.10.IT
Meteostanica BA 351078.10.IT

Meteostanica BA 351078.10.IT

Barometrická zostava DIVA PLUS je príkladom spojenia inovatívneho dizajnu a kvalitného inžinierstva.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 83,80
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Barometrická zostava DIVA PLUS je príkladom spojenia inovatívneho dizajnu a kvalitného inžinierstva.

Tento prístroj okrem rádiom riadeného času, dátumu a kalendára, zobrazuje teplotu IN/OUT, vlhkosť IN/OUT, tlak vzduchu a predpoveď počasia pomocou ikon.

Domáca barometrická zostava novej série, ktorá vám poslúži pri sledovaní klimatických veličín. Predpoveď počasia vám pomôže pri rozhodovaní na 12 až 24 hodín dopredu. Zobrazí Vám aktuálnu vnútornú a vonkajšiu teplotu, ako aj vlhkosť. Pomocou stĺpcového grafu môžete sledovať históriu a vývoj tlaku vzduchu, pričom aktuálny tlak vzduchu máte zobrazený v číselnej podobe.
K zostave si celkovo môžete zapojiť až 3 externé senzory s dosahom 100 m v otvorenom priestranstve.
 

Barometer so symbolmi predpovede počasiaáno
Digitálny tlak vzduchu v hPaáno
Pamäť pre tlak vzduchu (24hod)áno
Zobrazenie trendu pre tlakáno
Vnútorná vlhkosť1% až 99%
Vonkajša vlhkosť1% až 99%
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Vnútorná teplota-9,9°C až +59,9°C
Vonkajšia teplota-39,9°C až +59,9°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Rádiom nastavované hodiny DCF-77áno
Kalendár (deň/mesiac/rok)áno
Displej prístrojaLCD
Napájanie prístroja3 x AA 1,5V
Rozmery prístroja101 x 179 x 31 mm
Hmotnosť prístroja238 g
Typ senzorovSE 303144.IT
Max. počet senzorov3
Napájanie senzorov2 x AA 1,5V
Max. dosah senzora100 mK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2021 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.