Meteostanica BAR 339 P s projekciou
Meteostanica BAR 339 P s projekciou
Meteostanica BAR 339 P s projekciou

Meteostanica BAR 339 P s projekciou

Projekčné hodiny s meraním teploty a predpoveďou počasia s projekciou času a teploty na stenu.

Výrobca: Oregon Scientific
 
Dostupnosť: archív
 
Cena s DPH: 68,80
 

Táto položka je trvalo dopredaná. Veríme, že v našej ponuke nájdete alternatívny tovar.

Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Projekčné hodiny BAR339P s meraním teploty a predpoveďou počasia s projekciou času a teploty na stenu.

Meteostanica s predpoveďou počasia a zobrazením  vonkajšej teploty. Hodiny s DCF-77, budík, kalendár. Projekcia času a vonkajšej teploty na stenu so silným modrým svetlom. Možnosť snímania teploty z jedného externého snímača do vzdialenosti 30 metrov.
Prístroj má špeciálny farebný negatívny LCD displej s meniacím sa podfarbením a s dotykovou technológiou, pre uľahčenie ovládania prístroja. Farba podsvietenia LCD displeja je pre každú predpoveď počasia iné. Od červenej po zelenú.

Kvalitný prístroj od Oregon Scientific vám poslúži pri sledovaní klimatických veličín. Predpoveď počasia vám pomôže pri rozhodovaní 12 až 24 hodín dopredu. Ráno vás prístroj zobudí a zobrazí vám  vonkajšiu teplotu pre správne oblečenie.
K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2018 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.