Meteostanica BAR 386
Meteostanica BAR 386

Meteostanica BAR 386

Predpoveď počasia, teplomer, námrazový alarm, hodiny, budík, fázy mesiaca.

Výrobca: Oregon Scientific
 
Dostupnosť: archív
 
Cena s DPH: 59,00
 

Táto položka je trvalo dopredaná. Veríme, že v našej ponuke nájdete alternatívny tovar.

Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Meteostanica s predpoveďou počasia, zobrazením vnútornej a vonkajšej teploty. Hodiny s DCF-77, budík, kalendár, mesačné fázy. Funkcie - nastaviteľný alarm pre senzor č.1, námrazový alarm, zobrazenie trendu vývoja tlaku vzduchu a teploty. Možnosť snímania až z troch exteriérových senzorov.
Kvalitný prístroj série NEW TARGET vám poslúži pri sledovaní klimatických veličín. Predpoveď počasia vám pomôže pri rozhodovaní 12 až 24 hodín dopredu. Nastaviteľný alarm môžete využiť pri sledovaní teplôt v sklenníkoch, pivniciach a pod. Po prekročení nastavených hodnôt sa spustí zvukový a optický alarm. Námrazový alarm vás upozorní na možnosť tvorby poľadovice.

Symboly predpovede počasiaáno
Digitálny tlak vzduchu v hPanie
Zobrazenie trendu pre tlakáno
Vnútorná vlhkosťnie
Vnútorná teplota-5°C až +50°C
Vonkajšia teplota-20°C až +60°C
Zobrazenie trendu pre teplotuáno
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Nastaviteľný teplotný alarmáno
Námrazový alarm (pri -2°C až +3°C)áno
Rádiom riadené hodiny DCF-77áno
Kalendár (deň/mesiac/rok)áno
Zobrazenie fáz mesiacaáno
Budíkáno
Typ senzorabezkáblový
Meranie UV žiarenianie
Displej prístrojaLCD
Podsvietenie displejanie
Napájanie prístroja3x AA
Model senzoraTHN 132 N
Max. počet senzorov3
Meranie teploty senzorománo
Max. dosah senzora30 m
Rozmery prístroja130 x 112 x 55 mm
Hmotnosť prístroja176 g
Poznámkaprístroj sa nedá zavesiť na stenuK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2021 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.