Meteostanica WMR 86 NX
Meteostanica WMR 86 NX

Meteostanica WMR 86 NX

Meteostanica s predpoveďou počasia, rýchlosť vetra, meranie zrážok, a veľa ďaších funkcií.

Výrobca: Oregon Scientific
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 135,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Kvalitná meteostanica s veľkým počtom funkcií a možnosťou merania UV žiarenia (senzor nie je súčasťou balenia). Má pamäte pre min/max hodnoty, rádiom riadené hodiny s kalendárom, zobrazenie fáz mesiaca, ikony trednu vývoja teploty a vlhkosti.

Táto interiérová meteostanica WMR86 vám umožní sledovať meteorologické údaje a predpovedať nastávajúce počasie vo vašej oblasti.
Meteostanica si pamätá údaje tlaku a zrážok 24 hodín spätne v hodinových intervaloch a rovnako aj údaje o UV indexe za posledných 10 hodín v hodinových intervaloch. Na základe týchto informácií zobrazí ikonami predpoveď počasia na 12 až 24 hodín dopredu. Graf pre vývoj tlaku vám ukáže aký mal tlak priebeh. Prístroj zobrazuje teplotu a vlhkosť pre interiér a exteriér, so zobrazením vývoja hodnôt. Má pamäť pre max. a min. namerané hodnoty spolu s časovou známkou záznamu.  Prístroj zobrazí rýchlosť a smer vetra, ochladzujúci účinok vetra, UV index a zrážky. Meteostanica má rádiom riadené hodiny - presný čas nastavovaný signálom DCF-77, dátum a zobrazuje jednotlivé fázy mesiaca, oranžové podsvietenie LCD displeja. Možnosť spojiť s 3 externými senzormi.

Barometer so symbolmi predpovede počasiaáno
Digitálny tlak vzduchu v hPa700 až 1050 hPa
Pamäť pre tlak vzduchu (24hod)áno
Vnútorná vlhkosť5% až 95%
Vonkajša vlhkosť25% až 90%
Zobrazenie trendu pre vlhkosťáno
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Vnútorná teplota0°C až 50°C
Vonkajšia teplota-30°C až +60°C
Zobrazenie trendu pre teplotuáno
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Anemometer - rýchlosť vetraáno
Smer vetraáno
Pamäť pre Min/Max hodnotyáno
Zrážkomer0 až 9999 mm
Pamäť pre Max. hodnotyáno
Rádiom nastavované hodiny DCF-77áno
Kalendár (deň/mesiac/rok)áno
Displej prístrojaLCD
Podsvietenie displejaáno, oranžové
Spojenie s počítačomnie
Software a kábel k počítačunie
Napájanie prístroja3 x 1,5V typ AA
Rozmery prístroja94 x 51 x 183 mm
Hmotnosť prístroja241 g
Typ senzorovbezkáblové
Max. počet senzorov3
Napájanie senzorov4 x 1,5V typ AAA, 2x 1,5V typ AA
Max. dosah senzora100 m
Poznámka:možnosť dokúpiť UV senzorK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2021 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.