Meteostanica WMR 928 NX
Meteostanica WMR 928 NX
Meteostanica WMR 928 NX
Meteostanica WMR 928 NX

Meteostanica WMR 928 NX

Meteostanica s kompletnými funkciami. Teplota, vlhkosť, tlak, vietor, zrážkomer. Pripojenie k PC, software.

Výrobca: Oregon Scientific
 
Dostupnosť: archív
 
Cena s DPH: 328,00
 

Táto položka je trvalo dopredaná. Veríme, že v našej ponuke nájdete alternatívny tovar.

Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Poloprofesionálna meteostanica s kompletnými funkciami. Meria teplotu, vlhkosť, atmosférický tlak, vietor - silu a smer, zrážkomer. Pripojenie k PC cez sériový port, software pre nastavenie, zber dát a grafické zobrazenie údajov.

Táto interiérová meteostanica WMR928 NX od Oregon Scientific,  vám umožní sledovať meteorologické údaje a predpovedať nastávajúce počasie vo vašej oblasti.
Meteostanica si pamätá údaje tlaku 24 hodín spätne v hodinových intervaloch. Na základe týchto informácií zobrazí ikonami predpoveď počasia na 12 až 24 hodín dopredu. Graf pre vývoj tlaku vám ukáže aký mal tlak priebeh. Prístroj zobrazuje teplotu a vlhkosť pre interiér a exteriér, so zobrazením vývoja hodnôt. Má pamäť pre max. a min. namerané hodnoty všetkých zapnutých čidiel. Možnosť nastaviť alarm pre všetky čidlá.
Meteostanica WMR928NX ďalej umožňuje komunikáciu s počítačom cez sériový COM port (RS232) a pomocou software je možné zaznamenávať všetky merané hodnoty. Cez počítač sa dajú nastaviť a zobraziť data s grafom a alarmy pre všetky veličiny.
Meteostanica obsahuje hodiny, budík, presný čas nastavovaný signálom DCF-77. Veľký LCD dotykový displej s celoplošným HiGlo modrým podsvietením. Dotykom na displej môžete pohodlne nastavovať a prepínať funkcie prístroja.

Barometer so symbolmi predpovede počasiaáno
Digitálny tlak vzduchu v hPa795 až 1050 hPa
Pamäť pre tlak vzduchu (24hod)áno
Zobrazenie trendu pre tlakáno
Pamäť pre Min/Max tlakáno
Vnútorná vlhkosť25% až 95%
Vonkajša vlhkosť25% až 95%
Zobrazenie trendu pre vlhkosťáno
Indikátor klimatického komfortuáno
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Nastaviteľný vlhkostný alarmáno
Vnútorná teplota-5°C až +50°C
Vonkajšia teplota-20°C až +60°C
Zobrazenie trendu pre teplotuáno
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Nastaviteľný teplotný alarmáno
Anemometer - rýchlosť vetra0 až 56 m/s
Smer vetra359° / 1°dielik
Pamäť pre Min/Max hodnotyáno
Nastaviteľný alarmáno
Zrážkomer0 až 9999 mm
Pamäť pre Max. hodnotyáno
Priemerné zrážkyáno
Rádiom nastavované hodiny DCF-77áno
Kalendár (deň/mesiac/rok)áno
Displej prístrojaLCD dotykový
Podsvietenie displejaceloplošné HiGlo
Spojenie s počítačománo, cez RS232 port
Software a kábel k počítačuáno
Napájanie prístroja8x AA + adaptér
Rozmery prístroja205 x 138 x 37 mm
Hmotnosť prístroja416 g
Typ senzorovbezkáblový
Max. počet senzorov8
Napájanie senzorovAAA + solárny článok
Max. dosah senzora100 mK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2017 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.