Nástenné hodiny TX 981006. IT

Nástenné hodiny TX 981006. IT

Nástenné digitálne hodiny s veľkým LCD diplejom,zobrazením času, dátumu, alarmu a vonkajšej a vnútornej teploty spoločne s fázami mesiaca.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: archív
 
Cena s DPH: 65,00
 

Táto položka je trvalo dopredaná. Veríme, že v našej ponuke nájdete alternatívny tovar.

Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Veľké nástenné hodiny TX 981006. IT zobrazujú čas, dátum, vnútornú a vonkajšiu teplotu a fázy mesiaca. Presný čas nastavovaný rádiovým signálom DCF-77.

Nástenné hodiny majú moderný dizajn v čierno - striebornom prevedení. Veľký dvojriadkový LCD displej je prehľadný, v hornej časti je zobrazený čas a aj ikona alarmu. V spodnej časti displeja je zobrazená vnútorná teplota a dátum, ikona aktuálnej fázy mesiaca a vonkajšia teplota spoločne s aktuálnym dňom. Súčasťou balenia je aj bezkáblový senzor, ktorý má dosah 100 m v otvorenom priestranstve.

Hodiny majú pekný dizajn, kvalitné prevedenie od nemeckej spoločnosti TFA, výbornú čitateľnosť displeja. Skvelé hodiny do predsiene, kuchyne, kancelárie alebo čakárne.

Vnútorná teplota-10°C až +40°C
Vonkajšia teplota-40,0 °C až +60°C
Hodinyáno
Nastavenie času signálom DCF-77áno
Kalendár (deň/mesiac/rok)áno
Zobrazenie fáz mesiacaáno
Budíkáno
Zosiľovanie budenia - Crescendoáno
Odloženie budenia - Snoozeáno
Displej prístrojaJUMBO LCD
Napájanie prístroja2 x AA
Rozmery prístroja222 x 31,4 x 239 mm
Hmotnosť prístroja516 g bez batérií
Typ senzoraSE 303159.IT
Model senzorabezkáblový
Max. počet senzorov1
Meranie teplotyáno
Max. dosah senzora100 m bez prekážok
Poznámkahodiny sa dajú zavesiť na stenu alebo položiť na rovný povrchK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.