Senzor 303180.IT

Senzor 303180.IT

Externý senzor pre meranie teploty a vlhkosti s LCD displejom. Max. dosah 100 metrov.

Výrobca: TFA 30.3180.IT (TX41-IT)
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 26,20
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Digitálny vlhkostno-teplotný senzor s predlženým dosahom a s LCD displejom. Dosah cca. 100 metrov. (Senzor je kompatibilný s prístrojom s výrobným označením: 30.3039.IT).

Rozsah vlhkosti1% až 99% r.v.
Presnosť vlhkosti±3% rv v rozsahu 35% až 75% rv
Rozsah teploty-39,9°C až +59,9°C
Rozlíšenie0,1°C, 1% r.v.
Presnosť teploty±1°C
Merací cykluscca. každých 10 sekúnd
Displej prístroja1-riadkový LCD
Max. dosah prístroja100 metrov
Frekvencia prenosu868 MHz
Napájanie prístroja2x 1,5V typ AA (sú súčasťou balenia)
Rozmery44 x 24 x 160 mm
Hmotnosť79 gK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


Hity týždňa

 
© 2006 - 2020 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.