novinka
Teplomer do mäsa s bezkáblovým snímačom TE 141504
Teplomer do mäsa s bezkáblovým snímačom TE 141504

Teplomer do mäsa s bezkáblovým snímačom TE 141504

Digitálny vpichový teplomer pre bezkáblové meranie teploty pri pečení alebo grilovaní pokrmov s dosahom až 40 metrov. Možnosť nastavenia teplotného alarmu pre jednotlivé druhy mäsa a časovač - minútky. Vpichový hrot o dĺžke 16 cm.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 45,60
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

   Digitálny vpichový teplomer do mäsa, ktorý  je ľahko ovládateľný a má veľký LCD displej a tlačidlá. Má bezkáblový senzor (dosah až 40 m v otvorenom priestranstve) s vpichovou kovovou sondou s dĺžkou 16 cm. Môžete ho využiť pri pečení mäsa v grile alebo v rúre, ale taktiež pri varení pri nižších teplotách.

      Prístroj sa používa pre optimálnu prípravu mäsa. Má bezkáblový senzor s kovovou sondou na kábliku dlhom cca 80 cm, pomocou ktorej meria teplotu v jadre mäsa. Užívateľ má možnosť si nastaviť druh mäsa, cieľovú teplotu a stupeň prepečenia. Prístroj disponuje alarmom, ktorý Vás upozorní na dosiahnutie nastavenej teploty. Je možné meniť jednotku teploty  (°C/ °F). Rovnako môžete využiť aj funkciu stopiek a minútiek.

   Tento digitálny teplomer je výborným pomocníkom v každej kuchyni. Môžete si ho postaviť na pracovnú polochu v kuchyni či inej miestnosti alebo použiť klip a zavesiť na opasok a pohybovať sa s ním do vzdialenosti cca 40 m v otvorenom priestranstve, nakoľko teplotu pečeného mäsa Vám meria bezkáblový snímač, ktorý si umiestnite do blízkosti rúry a ten vysiela nameranú teplotu do hlavnej jednotky.

Vnútorná teplota0°c až +300°C
Rozlíšenie displeja1°C
Nastaviteľný teplotný alarmáno
Prepínač °C / °Fáno
Displej prístrojaLCD
Napájanie prístroja2 x 1,5V AAA batéria
Typ senzorabezkáblový senzor s vpichovou sondou s káblikom dlhým cca 80 cm
Max. počet senzorov1
Meranie teploty senzorománo
Max. dosah senzora40 m v otvorenom priestranstve
Rozmery prístroja60 x 21 x 105 mm
Hmotnosť prístroja67 g + 60 g (senzor)
PoznámkaUmiestnenie pomocou stojana alebo klipu na opasokK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.