Teplomer TE 301034

Teplomer TE 301034

Laboratórny teplomer s externou sondou do 70°C. Vhodný pre merania HACCP. Nastaviteľný alarm.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 24,20
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Laboratórny teplomer s externou sondou, na kábliku 3 metre. Nastaviteľný alarm, pamäte pre maximálnu a minimálnu nameranú teplotu.

Tento prístroj sa vyznačuje vysokou vodeodolnosťou. Zaznamenáva minimálnu a maximálnu teplotu, disponuje funkciu HOLD a teplotným alarmom nastaviteľným uživateľom. Senzor je na kábliku dlhom cca 3 m. Veľký LCD displej.
Prístroj vhodný pre potravinárstvo a merania HACCP.

Vonkajšia teplota-50°C až +70°C
Presnosť merania­±0,5°C (-20°C do +25°C) a ±1°C v ostatnom rozsahu
Rozlíšenie displeja0,1°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Nastaviteľný teplotný alarmáno
Prepínač °C / °Fáno
Displej prístrojaLCD
Napájanie prístrojalítiová batéria 1 x CR2032 3V
Typ senzoraponorný
Meranie teploty senzorománo
Rozmery prístroja86 x 57 x 30 mm
Hmotnosť prístroja80 g vrátane batérieK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.