Teplomer TE 301043 červený

Teplomer TE 301043 červený

Digitálny teplomer pre meranie vnútornej a vonkajšej teploty. Pamäť pre min/max teplotu. Vode odolné prevedenie senzora na kábliku dlhom cca. 1,5 m.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 12,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Digitálny teplomer pre meranie vnútornej a vonkajšej teploty. Pamäť pre min/max teplotu. Vode odolné prevedenie senzora na kábliku dlhom cca. 1,5 m. 

 Jednoduche prevedenie prístroja s dobre čitateľným dvojriadkovým LCD displejom. Vhodný pre meranie teploty napr. v chladničkách ale môžete ho využiť aj ako okenný teplomer.

 

  

Vnútorná teplota-10°C až +50°C
Vonkajšia teplota-40°C až +50°C
Presnosť merania+/- 1°C v rozsahu 0°C až 50°C, v ostatnom rozsahu +/- 2°C
Rozlíšenie displeja0,1°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Displej prístrojaLCD
Napájanie prístroja1x CR2032
Typ senzorakáblikový
Meranie teploty senzorománo
Rozmery prístroja68 x 58 x 12 mm
Hmotnosť prístroja37 g



K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie





pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2020 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.