VL 305026 pre suchý sklad

VL 305026 pre suchý sklad

KALIBRÁCIA: +10°C, +20°C, +30°C / 30%, 50%, 70% rv
Vlhkomer s teplomerom + kalibračný certifikát.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 65,50
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu


Digitálny vlhkomer s teplomerom pre kontrolu teploty a vlhkosti s kalibračným certifikátom pre suché sklady.

Digitálny vlhkomer s teplomerom pre meranie teploty a vlhkosti v interiéroch. Väčší LCD displej dobre viditeľný aj z diaľky. Funkcia zobrazenia minimálnej a maximálnej nameranej teploty a vlhkosti MIN/MAX. Kalibrácia teploty a vlhkosti je vykonaná pre suchý sklad: +10°C, +20°C, +30°C / 30%, 50%, 70% relatívnej vlhkosti. Vhodný pre kontrolu v suchých a vyhrievaných skladoch. Termín vykonania kalibrácie je cca. 2 týždne. 

Teplomer s vlhkomerom nie je dopredu okalibrovaný (certifikát o kalibrácií sa vystavuje na užívateľa). 
Ďalšie informácie o prístrojoch alebo výbere kalibračných bodoch môžete získať mailom: obchod@adm.sk alebo telefonicky 041 – 5005 228.

 

Vnútorná vlhkosť20% až 99% RV
Presnosť merania vlhkosti±4% od 30% do 80%, ináč ±5% rv
Indikátor klimatického komfortuáno prostredníctvom ikón
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Vnútorná teplota0°C až +50°C
Presnosť merania teploty±1°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Prepínač °C / °Fáno
Displej prístrojaBig LCD
Napájanie prístroja1x 3 V, typ CR 2032 je súčasťou balenia
Rozmery57 x 13 x 69 mm
Hmotnosťcca. 25 g
PoznámkaCertifikát o kalibrácií je súčasťou dodávky.K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


Hity týždňa

 
© 2006 - 2020 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.