akcia
VL 305041 pre chladený sklad
VL 305041 pre chladený sklad

VL 305041 pre chladený sklad

KALIBRÁCIA: +2°C, +6°C, +10°C / 60%, 70%, 80% rv
Vlhkomer s teplomerom + kalibračný certifikát.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa
 
Stará cena: 62,70 €
Teraz ušetríte: 6,30 €
Cena s DPH: 56,40
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu


Digitálny vlhkomer s teplomerom pre kontrolu teploty a vlhkosti v suchých, chladných a chladených skladoch.

Digitálny vlhkomer s teplomerom pre meranie teploty a vlhkosti v interiéroch so zobrazením ikony komfortu. Prístroj je možné zavesiť na stenu, umiestniť na magnetický povrch alebo postaviť na rovný pevný povrch. Kalibrácia teploty a vlhkosti je vykonaná pre chladný a chladený sklad: +2°C, +6°C, +10°C / 60%, 70%, 80% relatívnej vlhkosti. Vhodný pre kontrolu v chladničkách, presklených chladiacich boxoch a podobne. Termín vykonania kalibrácie je cca. 2 týždne.

Teplomer s vlhkomerom nie je dopredu okalibrovaný (certifikát o kalibrácií sa vystavuje na užívateľa). 
Ďalšie informácie o prístrojoch alebo výbere kalibračných bodoch môžete získať mailom: obchod@adm.sk alebo telefonicky 041 – 5005 228. 

Vnútorná vlhkosť10% až 99% RV
Indikátor klimatického komfortuáno
Vnútorná teplota-20°C až +70°C
Prepínač °C / °Fáno
Displej prístroja2-riadkový veľký LCD
Napájanie prístroja1x 3V, CR 2032 - je súčasťou balenia
Rozmery46 x 18 (34) x 59 mm
Hmotnosť36 g
PoznámkaCertifikát o kalibrácií je súčasťou dodávky.K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


Hity týždňa

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.