Vlhkomer GFTH 95

Vlhkomer GFTH 95

Presný a rýchly vlhkomer s teplomerom. Presnosť 3% RV.

Výrobca: Greisinger
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa
 
Cena s DPH: 177,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Presný a rýchly vlhkomer s teplomerom. Presnosť 3% RV.

Prístroj pre meranie vlhkosti a teploty ovzdušia. Vysoká presnosť merania vlhkosti a teploty predurčuje prístroj pre kontrolné merania. Nízka cena a jednoduché ovládanie.
Prístroj vhodný pre kontrolné účely, pre meranie v klimatizovaných halách, múzeách, obytných a výrobných priestoroch, skladoch, sklenníkoch, pri chladiarenskej a klimatizačnej technike.

Detailnejšie informácie na dotaz.

Typ meraného materiáluvzduch
Rozsah meranej vlhkosti10% až 95%
Presnosť (hysterézia)1,5% (v rozsahu 30% až 80%)
Meranie rosného bodunie
Rozsah meranej teploty-20°C až +70°C
Typ senzoraPt1000
Externý senzornie
Displej prístrojaLCD
Podsvietenie displejanie
Napájanie prístroja1x 9V blok
Rozmery prístroja106 x 67 x 30 mm
Hmotnosť prístroja135 gK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2018 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.