Vlhkomer materiálu GMH 3831

Vlhkomer materiálu GMH 3831

Digitálny vlhkomer s teplomerom pre odporové meranie vlhkosti stavených materiálov a drevín – bez príslušenstva.

Výrobca: Greisinger
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa
 
Cena s DPH: 372,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Digitálny vlhkomer s teplomerom pre odporové meranie vlhkosti stavených materiálov a drevín – bez príslušenstva. Prístroj GMH 3830 bol vyvíjaný s vysokým dôrazom na jednoduchú obsluhu, vysoký rozsah funkcií a dosiahnutie vysokej presnosti pri Vašej práci s uvedeným prístrojom. Absolútna materiálová vlhkosť pre 494 druhov materiálov je priamo zobrazená na displeji prístroja. Obtiažné používanie prevodných tabuliek je teraz minulosťou. Mimo zobrazenia materiálovej vlhkosti je k dispozícií na displeji prístroja individuálne vyhodnotenie stavu vlhkosti (mokrý / vlhký / suchý), ktorý vás ihneď informuje o stave meraného materiálu. 
Použitie: 
Presné meranie vlhkosti reziva, drevotrieskových dosiek, dýh, pilín, hoblín, drevenej vlny, slamy, sena, betónu, pórobetónu, tehál, poterov, omietok, vápenných a cementových mált, papiera, lepenky, textílií, štiepky a pod. 
Užívatelia: 
Architekti, súdny znalci a ďalší odborníci, investori, maliari a natierači, truhlári, dláždiči a obkladači, drevospracovateľské závody, technické sušenie dreva, stavebné firmy, firmy zaoberajúce sa sanáciami po škodách spôsobené vodou, textilný priemysel a pod. 

Vlhkomer je určený pre prácu s: SET 38BF, SET 38HF, SET 38MPA

Typ meraného materiáludrevo a stavebné hmoty
Spôsob meraniaodporové meranie vlhkosti DIN EN 13183-2:2002
Počet meraných materiálov494 charakteristík materiálov
Záznamník meraných údajovnie
Komunikácia s PCSériové rozhranie: cez galvanicky oddelený konektor GRS3100, GRS3105 alebo USB3100N (zvláštne príslušenstvo)
Rozsah meranej vlhkostiod: 0,0 % do: 100% u
Presnosť (hysterézia)±0,2% materiálovej vlhkosti (odchýlka od príslušnej charakteristiky)
Rozsah meranej teplotyod: -40,0°C do: +200,0°C
Typ senzorabeztermonapäťový konektor NiCr-Ni
Prepínač °C / °Fáno
Typ konektoru senzoraBNC konektor
Displej prístrojadva 4 miestne LCD (12,4 mm a 7 mm vysoké)
Napájanie prístrojabatéria 9V, alebo externý adaptér jednosmerného napätia 10,5V až 12V
Rozmery prístroja142 x 71 x 26 mm (v x š x h)
Hmotnosť prístrojacca 155 g
Poznámkakalibračný protokol od výrobcuK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.