novinka
Vlhkomer materiálu GMK 100

Vlhkomer materiálu GMK 100

Merač materiálovej vlhkosti dreva a stavebných materiálov. Prístroj GMK 100 je merací prístroj, pracujúci na kapacitnom princípe, s priamym zobrazením vlhkosti v percentách.

Výrobca: Greisinger
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa
 
Cena s DPH: 220,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Merač materiálovej vlhkosti dreva a stavebných materiálov. Prístroj GMK 100 je merací prístroj, pracujúci na kapacitnom princípe, s priamym zobrazením vlhkosti v percentách. Vďaka tomu je optimálnym prístrojom pre remeselníkov, rezbárov aj pre domáce použitie. Podľa spôsobu použitia môže byť zobrazená meraná hodnota materiálovej vlhkosti u (pomerom k suchej hmote) alebo obsah vody w (pomerom k celkovej mokrej hmote). Meranie sa uskutočňuje pomocou meracej doštičky na zadnej strane prístroja. Prepínačom umiestneným na bočnej strane je možné meniť hĺbku merania. Vďaka meraniam v odlišných hĺbkach je možné zistiť napr. či je materiál suchý alebo ide len o povrchovú vlhkosť. 
Použitie: Meranie a vyhodnocovanie vlhkosti dreva, betónu, poterov, omietok, apod. 

 

Puzdro: nárazuvzdorný plast ABS, fóliová klávesnica, predná strana krytie IP65

 

Rozsah dodávky: prístroj, batéria, návod na použitie
Typ meraného materiáludrevo a stavebné hmoty
Spôsob meraniapriložením
Počet meraných materiálov18 charakteristík pre drevo a bežných stavebných materiálov
Záznamník meraných údajovnie
Pamäť pre Min/Max vlhkosťnie
Typ senzorakapacitný
Externý senzornie
Displej prístroja1-riadkový LCD
Podsvietenie displejanie
Napájanie prístroja9 V batéria (je súčasťou balenia)
Rozmery prístrojacca. 106 x 67 x 30 mm (v x š x h)
Hmotnosť prístrojacca 145 g (vrátane batérie)
PoznámkaPW 25 - skúšobná kocka pre kontrolu prístroja - na objednávkuK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.