novinka
Vlhkomer materiálu GMR 110

Vlhkomer materiálu GMR 110

Odporový merač vlhkosti materiálov s integrovanými vpichovými hrotmi. Malý, kompaktný merací prístroj pre jednoduché meranie reziva, drevotrieskových dosiek, dýh, palivového dreva, drevených brikiet, omietok, sadry a pod.

Výrobca: Greisinger
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 143,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Odporový merač vlhkosti materiálov s integrovanými vpichovými hrotmi. Malý, kompaktný merací prístroj pre jednoduché meranie reziva, drevotrieskových dosiek, dýh, palivového dreva, drevených brikiet, omietok, sadry a pod. Pred meraním materiálu je možné jeho požadovaný druh vybrať zo zoznamu charakteristík materiálu, ktoré sú uvedené na zadnej strane prístroja. Meranie prebieha vpichnutím meracích ihiel do meraného materiálu a nasledovným odčítaním meranej hodnoty, ktorá je zobrazená veľmi rýchlo na LCD displeji. Prístroj je určený hlavne pre presné meranie palivového dreva, reziva a iných stavebných materiálov. 

 

Štandardné funkcie: SORT, HOLD, autoHOLD, autoOFF

 

Puzdro: z nárazuvzdorného ABS materiálu, predný panel s fóliovou klávesnicou (krytie IP65)

 

Rozsah dodávky: prístroj, 2 meracie ihly, batéria, návod na použitie
Typ meraného materiáludreviny a stavebné hmoty
Spôsob meraniazapichnutím
Počet meraných materiálov3 skupiny drevín, 8 charakteristík pre stavebné materiály
Záznamník meraných údajovnie
Rozsah meranej vlhkosti0,0 až 100% materiálová vlhkosť (závisí na príslušnej charakteristike materiálu)
Presnosť (hysterézia)Stavebný materiál: ±0,2% materiálovej vlhkosti (odchýlka od príslušnej charakteristiky)
Typ senzora2 x pretiahnu-teľné matice M6x0,75 s meracími hrotmi 19 mm (12 mm použiteľná dĺžka)
Externý senzornie
Displej prístroja2 LCD - pre charakteristiku a pre meranúhodnotu
Podsvietenie displejanie
Napájanie prístroja9 V batéria (je súčasťou balenia)
Rozmery prístroja110 x 67 x 30 mm + hroty 26 mm
Hmotnosť prístroja155 g
Poznámka Komfortné zobrazenie charakteristík a hodnotenie stavu vlhkostiK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.