Vlhkomer materiálu VL 305502

Vlhkomer materiálu VL 305502

Hrotový vlhkomer na meranie vlhkosti dreva a stavebných materiálov s možnosťou merania okolitej teploty.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 28,80
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Hrotový vlhkomer na meranie vlhkosti dreva a stavebných materiálov s možnosťou merania okolitej teploty.
Prístroj je v miniatúrnom prevedení, ľahko prenášateľný. Šikovný pomocník na rýchle meranie vlhkosti v drevinách a stavebných materiálov.
Prístroj slúži len na orientačné meranie a je vhodný pre bytové správy, stavebné firmy, podlahárov, nábytkárov a pod.
 

Nejedná sa o merací prístroj, ktorý zobrazí presnú vlhkosť materiálu.

Detailnejšie informácie na dotaz.

Typ meraného materiáludrevo a stavebný materiál
Spôsob meraniavpichom
Rozsah meranej vlhkosti6 až 42% drevo, 0,2 až 2% stavebné materiály
Rozsah meranej teploty0°C až +40°C
Prepínač °C / °Fáno
Displej prístrojaLCD
Napájanie prístroja4x LR44
Rozmery prístroja80 x 40 x 20 mm
Hmotnosť prístroja80 gK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2018 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.