Vlhkomer materiálu VL 305503

Vlhkomer materiálu VL 305503

Nedeštrukčný indikátor vlhkosti na meranie stavebných materiálov všetkých druhov ako aj stien, povál a podláh.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: dodanie do 3 týždňov
 
Cena s DPH: 118,80
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Nedeštrukčný indikátor vlhkosti na meranie stavebných materiálov všetkých druhov ako aj stien, povál a podláh. Meranie sa vykonáva priložením kovovej gule prístroja k meranému materiálu.

Prístroj slúži na rýchle zistenie obsahu vlhkoti meraného materiálu. Meranie je informačné a to 20 mm až 40 mm hĺbky omietky. Disponuje funkciu automatického vypínania, funkciou pre zobrazenie maximálnych a minimálnych hodnôt a rovnako aj funkciu HOLD, čo znamená, že aktuálna nameraná hodnota, zostane zobrazená na LCD displeji prístroja, ktorý je podsvietený.  Prístroj využíva vysokofrekvenčnú metódu merania priložením prístroja na meranú plochu.
 

Prístroj vhodný pre bytové správy, stavebné firmy, podlahárov,  a pod.
Prístroj je len indikátor, určený pre rýchlu informáciu. Nejedná sa o merací prístroj, ktorý zobrazí presnú vlhkosť materiálu. Nepoužívajte prístroj v blízkosti iných prístrojov, ktoré pracujú s vysokými frekvenciami (napríklad. pri prístrojoch v medicíne).

Detailnejšie informácie na dotaz.

Typ meraného materiálusádra a cement
Spôsob meraniapriložením
Rozsah meranej vlhkosti0 až 100 čísel
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Displej prístrojaLCD s podsvietením
Podsvietenie displejaáno
Napájanie prístroja1x 9V blok
Rozmery prístroja200 x 45 x 33 mm
Hmotnosť prístroja180 g
PoznámkaPrístroj má funkciu HOLDK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.