akcia
Vlhkomer VL 305019 COSY

Vlhkomer VL 305019 COSY

Vlhkomer a teplomer pre vnútorné meranie teploty a vlhkosti, s min/max záznamami a zobrazením úrovne komfortu prostredia.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Stará cena: 23,30 €
Teraz ušetríte: 3,50 €
Cena s DPH: 19,80
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Vlhkomer a teplomer pre vnútorné  meranie teploty a vlhkosti, funkcia min/max, úroveň komfortu prostredia.

Vlhkomer, ktorý zobrazuje vnútornu teplotu a vlhkosť. Zaznamenáva minimálne a maximálne hodnoty teploty a vlhkosti. Prístroj zobrazuje úroveň komfortu vnútorného prostredia založeného na dátach o vlhkosti okolitého prostredia rozdeleného do 5-stupňovej farebnej osi. Možnosť zmeny jednotky teploty °C/°F.

Moderný prístroj novej série vám poslúži pri sledovaní teploty a vlhkosti vo vašom byte. Prístroj je vhodný pre položenie na stôl a nábytok, je možné ho i zavesiť na stenu.

Vnútorná vlhkosť20% až 95%
Indikátor klimatického komfortuáno, 5-stupňová farebná os
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Vnútorná teplota0°C až +50°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Prepínač °C / °Fáno
Displej prístrojaLCD
Napájanie prístroja1 x 1,5V batéria, typ AAA
Rozmery104 x 20 mm
Hmotnosť81 gK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.