Vlhkomer VL 305024

Vlhkomer VL 305024

Digitálny vlhkomer pre meranie vnútornej vlhkosti a IN/OUT teploty. Má pamäť pre minimálne a maximálne hodnoty vhlkosti a teploty. Veľký LCD displej.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 24,50
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Digitálny vlhkomer s teplomerom, ktorý meria vnútornú vlhkosť a tiež IN/OUT teplotu pomocou káblika. Má veľký 3-riadkový LCD displej.

Prístroj meria vnútornú vlhkosť a IN/OUT teplotu pomocou káblika dlhého cca 2 m. Má pamäť pre maximálnu a minimálnu nameranú hodnotu. Dobre čitateľný veľký  3- riadkový LCD displej. Disponuje funkciou automatického nulovania min/max hodnôt v určenom čase. Možnosť meniť jednotku teploty °C/°F.

Jednoduchý prístroj novej série vám poslúži pri sledovaní teploty a vlhkosti vo vašom byte.  Prístroj sa dá zavesiť alebo môžete použiť vyklápateľný stojan.

 

Vnútorná vlhkosť20% až 90%
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Vnútorná teplota0°C až +50°C
Vonkajšia teplota-40°C až +70°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Prepínač °C / °Fáno
Displej prístroja3-riadkový LCD displej
Napájanie prístroja1 x AAA
Rozmery90 x 13 x 133 mm
Hmotnosť117 g
Typ senzorakáblikový, dlhý cca 2 m
Meranie teplotyánoK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.