Vlhkomer VL 311028

Vlhkomer VL 311028

Príručný profesionálny digitálny vlhkomer spĺňa všetky predpoklady na rýchle a presné merania teploty a vlhkosti.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 98,40
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Príručný profesionálny digitálny vlhkomer spĺňa všetky predpoklady na rýchle a presné merania teploty a vlhkosti.
 

Tento prístroj meria vlhkosť a teplu spolu s možnosťou zobrazenia rosného bodu a teploty rosenia, má pamäť pre MIN/MAX teplotu a vlhkosť, funkciu HOLD - zobrazenie aktuálnej teploty na dlhší čas, CLEAR - korekcia vlhkosti a teploty, AUTO OFF - automatické vypnutie a disponuje 2-riadkový LCD displejom, z ktorého ľahko vyčítate požadované údaje.

 

Vnútorná vlhkosť0% až 99%
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Vnútorná teplota-40°C až +70°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Prepínač °C / °Fáno
Displej prístrojaLCD
Napájanie prístroja2 x AA batérie
Rozmery170 x 50 x 17 mm
Hmotnosť100 g
Poznámkafunkcie HOLD - zobraznie nameranej teploty na dlhší čas, CLEAR - korekcia teploty a vlhkosti, AUTO OFF- automatické vypínanieK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.