Záznamový vlhkomer VL 303039.IT

Záznamový vlhkomer VL 303039.IT

Záznamový vlhkomer s teplomerov s bezkáblovým pripojením k PC cez USB. Pamäť pre 50000 záznamov. Možnosť zaznamenávania z 8 externých bezkáblových snímačov teploty a vlhkosti. Zobrazenie rosného bodu. Prístroj je dodávaný zo softwarom a bezkáblovým zariadením USB k PC.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 103,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Digitálny záznamový vlhkomer a teplomer má veľký LCD displej, je ľahko obsluhovateľný s možnosťou prenosu dát do počítača. Zaznamenáva vnútornú a vonkajšiu  teplotu a vlhkosť a je možné ho spojiť až s 8-mimi externými senzormi, má pamäť na 50000 záznamov a rovnako aj pamäť pre MIN/MAX hodnoty teploty a vlhkosti. Disponuje s  nastaviteľným alarmom pre teplotu a vlhkosť, zobrazuje rádiom riadený čas DCF-77, dátum, rosný bod. Zo 7-riadkového LCD displeja ľahko vyčítate potrebné údaje. Súčasťou balenia je prepojovací USB kľúč pre bezdrôtové prepojenie s PC pomocou ktorého si môžete namerané údaje stiahnúť a ďalej analyzovať. Externý senzor nie je súčasťou balenia a je potrebné si ho dokúpiť samostatne.

Vnútorná vlhkosť1% až 99%
Vonkajša vlhkosť1% až 99%
Presnosť merania vlhkosti±3 % od 35% do 75%, ináč ±5% rv
Rosný bod Tdáno
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Nastaviteľný vlhkostný alarmáno
Vnútorná teplotaod: 0°C do: +50°C
Vonkajšia teplota-29,9°C až + 69,9°C
Presnosť merania teploty±1°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Nastaviteľný teplotný alarmáno
Prepínač °C / °Fáno
Rádiovo riadené hodiny DCF-77áno
Kalendár (deň/mesiac/rok)áno
Displej prístroja6-riadkový LCD s možnosťou nastavenia kontrastu
Napájanie prístroja3x 1,5 V, typ AA
Rozmery137 x 98 x 26 mm
Hmotnosťcca. 159 g s prepojovacím zariadením a SW
Typ senzorateplotný, vlhkostno-teplotný
Model senzoraSE 303180.IT alebo SE 303181.IT nie sú súčasťou balenia
Max. počet senzorov8
Meranie teplotyáno
Meranie vlhkostiáno
Max. dosah senzoracca. 100 metrov vo voľnom priestore
Poznámkayužitie prístroja: sklady, galérie, serverovne a pod.K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.