novinka
Záznamový vlhkomer VL 305022

Záznamový vlhkomer VL 305022

Samostatný záznamový vlhkomer s teplomerom pre 50000 záznamov teploty a vlhkosti. Možnosť nastavenia alarmu teploty a vlhkosti. Bez možnosti pripojenia k PC.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 48,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu
Vnútorná vlhkosť1% až 99%
Presnosť merania vlhkosti±3 % od 35% do 75%, ináč ±5% rv
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Vnútorná teplotaod: 0°C do: +50°C
Presnosť merania teploty±1°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Nastaviteľný teplotný alarmáno
Rádiovo riadené hodiny DCF-77nie
Kalendár (deň/mesiac/rok)áno
Displej prístroja5-riadkový LCD
Napájanie prístroja3x 1,5 V, typ AAA
Rozmery83 x 21 x 107 mm
Hmotnosťcca. 82 g
Meranie teplotyáno
Meranie vlhkostiáno
Max. dosah senzorac
PoznámkaPrístroj je vhodný na monitorovanie teploty a vlhkosti bez možnosti prístupu k PCK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.