novinka
Záznamový vlhkomer VL 311058

Záznamový vlhkomer VL 311058

Digitálny záznamový vlhkomer s teplomerom a s veľkým LCD displejom. Jednoduchá obsluha a prenos dát do PC. Automatický záznam do PDF súboru až 100000 záznamov (Teplota, Vlhkosť, Rosný bod a pohyb). Kvalitný záznamový vlhkomer s teplomerom za super cenu.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 105,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Digitálny záznamový vlhkomer s teplomerom a s veľkým LCD displejom. Jednoduchá obsluha a prenos dát do PC. Automatický záznam do PDF súboru až 100000 záznamov (Teplota, Vlhkosť, 
Rosný bod a pohyb). Funkcie MIN/MAX, AVG, ALARM Hi/Lo (optický a bzučiak).Voľne dostupný software z webovej stránky. Prenos dát cez USB konektor. Upevnenie na stenu pomocou držiaka v balení.

Interval záznamu: 10 sek. až 24 hod. (prednastavený interval: 5 minút)
Vnútorná vlhkosť0% až 100%
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Nastaviteľný vlhkostný alarmáno
Vnútorná teplotaod: -40°C do: +70°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Nastaviteľný teplotný alarmáno
Displej prístroja3 – riadkový LCD displej
Napájanie prístroja1x 3,6 V typ 1/2 AA lítiová batéria (je súčasťou balenia)
Rozmerycca. 91.5 x 42 x 20 mm
Hmotnosťcca. 83 g
PoznámkaVyhovuje HACCP podmienkam EN 12830K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2019 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.