vypredaj
Bezkáblový teplomer EMS 100
Bezkáblový teplomer EMS 100
Bezkáblový teplomer EMS 100

Bezkáblový teplomer EMS 100

Meranie vonkajšej a vnútornej teploty, námrazový alarm, pripojenie k PC pomocou USB. Software na CD je súčasťou balenia.

Výrobca: Oregon Scientific
 
Dostupnosť: skladom
 
Stará cena: 38,00 €
Teraz ušetríte: 9,00 €
Cena s DPH: 29,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Meranie vonkajšej a vnútornej teploty, námrazový alarm, pripojenie k PC pomocou USB.

Teplomer so zobrazením vnútornej a vonkajšej teploty. Funkcie - námrazový alarm. Možnosť pripojenia k PC pomocou USB.

Kvalitný prístroj novej série vám poslúži pri sledovaní teploty. Námrazový alarm pre avízo rizika na cestách. Pri vonkajšej teplote v rozsahu +3°C až -2°C sa spustí optický alarm. LED indikátor prestane blikať vtedy, keď sa teplota dostane mimo kritický rozsah. Prístroj je možné spojiť s PC pomocou USB kábla. Ak chcete zaznamenávať aktuálne merané hodnoty do PC, prístroj musí byť spojený s počítačom priloženým USB káblom, lebo prístroj nemá pamäť na záznamy. Prístroj môžete zavesiť na stenu alebo použiť stojan.

 

Vnútorná teplota-5°C až +50°C
Vonkajšia teplota-20°C až +60°C
Námrazový alarm (pri -2°C až +3°C)áno
Typ senzorabezkáblový teplotný
Prepínač °C / °Fáno
Displej prístrojaLCD
Napájanie prístroja2 x UM-4 (AAA) 1,5V
Model senzoraTHN132N
Max. počet senzorov1
Meranie teploty senzorom-20°C až +60°C
Max. dosah senzora30 m bez prekážok
Rozmery prístroja63 x 23 x 115 mm
Hmotnosť prístroja80 g bez batérií
Poznámkamožnosť pripojenia k PC cez USB, software je súčasťou baleniaK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2021 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.