Digitálne minútky 382023 TRIPLE

Digitálne minútky 382023 TRIPLE

Kvalitné digitálne minútky v kombinácií s hodinami a stopkami, 3 nezávislé časy. Rôzne druhy uchytenia.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 19,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Digitálne minútky 382023 v trojkombinácii - hodiny, stopky a minútky. Perfektné a kvalitné minútky do kuchyne, ale aj pre iné merania. Prehľadný trojriadkový displej. 

Prístroj má možnosť nastavenia troch nezávislých časov pre minútky. Akustický alarm pri skončení odpočitávania a následné automatické pripočítavanie času (smerom nahor).  Minútky je možné  vymazať jednotlivo alebo naraz. Pamäť pre posledný nastavený čas. Možnosť prepnutia na hodiny a minútky bežia v pozadí. Stopky merajú čas po sekundách maximálne do 19h 59 min 59 sekúnd. Počas ich spustenia, aktuálny čas je zobrazený v hornej časti displeja.

Jednoduchá obsluha, univerzálne uchytenie - položenie na stôl, uchytenie magnetom na kovovú stenu alebo zavesenie na stenu.

Počet časov3 nezávislé
Maximálny čas19:59:59 sek
Rozlíšenie minútiek1 sekunda
Pamäť pre posledný časáno
Stopkyáno
Rozlíšenie stopiek1 sek
Hodinyáno
Uchytenie minútiekstojan/magnet/otvor pre zavesenie na stenu
Napájanie prístroja3 ks x 1,5V, typ AAA
Rozmery102 x 121 x 20 mm
Hmotnosť138 gK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2021 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.