DT 301018 pre výdaj stravy

DT 301018 pre výdaj stravy

KALIBRÁCIA: +60°C, +70°C, +80°C
Vpichový teplomer + kalibračný certifikát.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: dodanie do 1 týždňa
 
Cena s DPH: 51,30
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu


Digitálny vpichový teplomer pre kontrolné účely v chladničkách, mrazničkách, pri spracovaní a výdaji stravy s kalibračným certifikátom len pre výdaj stravy.

Digitálny vpichový teplomer s antikorovou vpichovou sondou 125 mm. Teplomer má krytie IP 65, funkcie MIN/MAX, HOLD a spĺňa podmienky HACCP. Jeho využitie je všestranné. Meria teplotu prostredia, v kvapalinách a mäkkých plastických médiách. Má veľké uplatnenie v gastronómií a potravinárstve. Využíva sa na meranie chladených výrobkov, pri príprave studených, varených a smažených jedál, pri spracovaní mäsových pokrmov, pri kontrole teploty prepravovaných alebo skladovaných potravín a výrobkov. 
Kalibrácia teploty je vykonaná pre výdaj stravy: +60°C, +70°C, +80°C. Vhodný pre školské jedálne. Termín vykonania kalibrácie je 7 pracovných dní. 

Teplomer nie je dopredu okalibrovaný (certifikát o kalibrácií sa vystavuje na užívateľa). 
Ďalšie informácie o prístrojoch alebo výbere kalibračných bodoch môžete získať mailom: obchod@adm.sk alebo telefonicky 041 – 5005 228.



Vnútorná teplota-40°C až +200°C
Presnosť merania±1°C od -20°C do +100°C, zvyšný rozsah ±2°C
Rozlíšenie displeja0,1°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Typ senzoraantikorový hrot 125 mm
Prepínač °C / °Fáno
Displej prístroja1-riadkový LCD
Napájanie prístroja1x 1,5V, typ LR44 - súčasťou balenia
Rozmery prístroja205 x 20 x 17 mm
Hmotnosť prístroja56 g
PoznámkaCertifikát o kalibrácií je súčasťou dodávky.



K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie





pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


Hity týždňa

 
© 2006 - 2021 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.