GTH 175Pt-E pre kontrolné účely

GTH 175Pt-E pre kontrolné účely

KALIBRÁCIA: -22°C, -18°C, +2°C, +6°C, +10°C, +60°C, +70°C, +180°C
Vpichový teplomer + kalibračný certifikát.

Výrobca: GHM - Greisinger
 
Dostupnosť: archív
 
Cena s DPH: 173,50
 

Táto položka je trvalo dopredaná. Veríme, že v našej ponuke nájdete alternatívny tovar.

Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Digitálny rýchly a presný vpichový teplomer s pevne pripojeným vpichový snímačom o priemere 3 mm. 

Kalibrácia teploty je vykonaná pre kontrolné účely -22°C, -18°C, +2°C, +6°C, +10°C, 60°C, +70°C, +180°C. Vhodný pre školské jedálne, reštaurácie, 
fast foody, chladiarne, mraziarne, prepravu chladených a mrazených potravín a pod. Termín vykonania kalibrácie je 7 pracovných dní. 

Teplomer nie je dopredu okalibrovaný (certifikát o kalibrácií sa vystavuje na užívateľa). 
Ďalšie informácie o prístrojoch alebo výbere kalibračných bodoch môžete získať mailom: obchod@adm.sk alebo telefonicky 041 – 5005 228. 

Vnútorná teplota-199,9°C až +199,9°C
Presnosť merania±0,1°C v rozsahu 0 až +100°C, ináč ±0,1% z MH ±2 číslice
Rozlíšenie displeja0,1°C
Typ senzoraantikorový hrot cca. 100 mm o priemere 3 mm
Nastaviteľný teplotný alarmáno
Displej prístroja1-riadkový LCD displej
Napájanie prístroja1x 9V, typ IEC 6F22 (je súčasťou balenia)
Model senzoraPt 1000
Rozmery prístroja106 x 67 x 30 mm
Hmotnosť prístrojacca. 155 g
PoznámkaCertifikát o kalibrácií je súčasťou dodávky.K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


Hity týždňa

 
© 2006 - 2021 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.