akcia
Meteostanica BA 351107 PURE

Meteostanica BA 351107 PURE

AKCIA -40% !
Meteostanica s predpoveďou počasia a trendom tlaku, úroveň komfortu vnútorného prostredia, hodiny, 2 rôzne alarmy.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Stará cena: 70,80 €
Teraz ušetríte: 28,30 €
Cena s DPH: 42,50
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Predpoveď počasia zobrazená pomocou ikon s trendom vývoja, teplomer, vlhkomer, trend vývoja teploty a vlhkosti, úroveň komfortu vnútorného prostredia, hodiny, 2 rôzne alarmy.

Meteostanica s predpoveďou počasia s trendom vývoja, zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty a vnútornej vlhkosti s trendom vývoja. Prístroj zaznamenáva minimálne a maximálne hodnoty, úroveň komfortu vnútorného prostredia. Hodiny s DCF-77, kalendár. Funkcie - nastaviteľný alarm a špeciálny alarm, alarm pre vonkajšiu teplotu . Možnosť pripojenia 3 externých senzorov. Dosah senzora 40 m v otvorenom priestranstve.

Kvalitný prístroj, ktorý Vám poslúži pri sledovaní klimatických veličín. Predpoveď počasia s ikonami počasia Vám pomôže pri rozhodovaní na 24 hodín dopredu. Nastaviteľný alarm pre vonkajšiu teplotu, ktorý sa spustí po prekročení nastavených hodnôt.

Symboly predpovede počasiaáno
Vnútorná vlhkosť20% až 95%
Zobrazenie trendu pre vlhkosťáno
Indikátor klimatického komfortuáno
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Vnútorná teplota-5°C až +50°C
Vonkajšia teplota-20°C až +60°C
Zobrazenie trendu pre teplotuáno
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Nastaviteľný teplotný alarmáno
Námrazový alarm (pri -2°C až +3°C)prednastavený alarm hmly
Rádiom riadené hodiny DCF-77áno
Kalendár (deň/mesiac/rok)áno
Zobrazenie fáz mesiacaáno
Budíkáno, 2 rôzne
Zosiľovanie budenia - Crescendoáno
Typ senzorabezkáblový
Displej prístrojaLCD
Napájanie prístroja2 x CR2032
Model senzora SE 303185
Max. počet senzorov3
Meranie teploty senzorománo
Max. dosah senzora40 m
Rozmery prístroja178 x 120 x 10 mm
Hmotnosť prístroja250 g
Poznámkaprístroj je možné zavesiť na stenu alebo použiť vyklapateľný stojanK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2021 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.