akcia
Meteostanica BA 351140

Meteostanica BA 351140

SUPER CENA !
Meteostanica s predpoveďou počasia, so zobrazením teploty, vlhkosti a intenzity vetra.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Stará cena: 99,00 €
Teraz ušetríte: 11,00 €
Cena s DPH: 88,00
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Meteostanica s bezdrôtovým prenosom a meraním vonkajšej teploty, vlhkosti a rýchlosti vetra (max. 80 m dosah senzora), vnútorná teplota a vlhkosť, predpoveď počasia so symbolmi, trend vývoja atmosférického tlaku, MAX/MIN funkcie, trendy vývoja, rosný bod, Windchill – faktor ochladzovania, zobrazenie rýchlosti vetra, maximálna rýchlosť a história (za poslednú hodinu, 24 hodín denne, 7 dní, 30 dní a rok), programovateľné alarmové funkcie, rádiom riadené hodiny s dátumom a deň v týždni (v 6 jazykov), farebný displej s dvoma úrovňou jasu (kontinuálna prevádzka s napájacím adaptérom). 

Barometer so symbolmi predpovede počasiaáno
Vnútorná vlhkosť1% až 99%
Vonkajša vlhkosť1% až 99%
Zobrazenie trendu pre vlhkosťáno
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Nastaviteľný vlhkostný alarmáno
Vnútorná teplota0°C až 50°C
Vonkajšia teplota-40°C až +60°C
Zobrazenie trendu pre teplotuáno
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Nastaviteľný teplotný alarmáno
Anemometer - rýchlosť vetraáno
Smer vetranie
Pamäť pre Min/Max hodnotyáno
Rádiom nastavované hodiny DCF-77áno
Kalendár (deň/mesiac/rok)áno
Displej prístrojaLCD - farebný s podsvietením
Podsvietenie displejaáno
Spojenie s počítačomnie
Software a kábel k počítačunie
Napájanie prístroja2 x 1,5 V typ C (nie sú súčasťou balenia)
Rozmery prístroja208 x 26 (54) x 140 mm
Hmotnosť prístroja344 g
Typ senzorovbezkáblové
Max. počet senzorov1
Napájanie senzorov1,5 V typ AAA (nie sú súčasťou balenia)
Max. dosah senzora100 mK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2021 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.