TE 301042 pre mrazničky

TE 301042 pre mrazničky

KALIBRÁCIA: -22°C, -20°C, -18°C
Chladiarensky teplomer + kalibračný certifikát.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: dodanie do 2 týždňov
 
Cena s DPH: 42,50
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu


Digitálny chladiarensky teplomer s kalibračným certifikátom pre mrazničky.

Malý digitálny teplomer pre meranie teploty v chladničkách aj v mrazničkách s možnosťou upevnenia teplomera na sklenené vitríny. Na displeji zobrazuje MIN/MAX namerané hodnoty. Zobrazenie chladenia a mrazenia pomocou ikón.
Kalibrácia sa vykonaná v nasledovných teplotných bodoch: -22°C, -20°C, -18°C 
Termín vykonania kalibrácie je 7 pracovných dní. V prípade potreby je možné okalibrovať aj iné teploty.

Teplomer nie je dopredu okalibrovaný (certifikát o kalibrácií sa vystavuje na užívateľa). 
Ďalšie informácie o prístrojoch alebo výbere kalibračných bodoch môžete získať mailom: obchod@adm.sk alebo telefonicky 041 – 5005 228.Vnútorná teplota-30°C až +50°C
Presnosť merania±0,8°C od -20°C do +10°C, ináč ±1°C
Rozlíšenie displeja0,1°C
Prepínač °C / °Fnie
Displej prístrojaveľký LCD
Napájanie prístroja1x 3 V typ CR 20321 - je súčasťou balenia
Rozmery prístroja91 x 13 x 72 mm
Hmotnosť prístroja36 g
PoznámkaCertifikát o kalibrácií je súčasťou dodávky.K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo


Hity týždňa

 
© 2006 - 2021 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.