akcia
Teplomer do mäsa TE 141502

Teplomer do mäsa TE 141502

Digitálny vpichový teplomer do mäsa, ktorý je ľahko ovládateľný. Je vhodný pri príprave mäsa v grile alebo v rúre, taktiež pri varení pri nižších teplotách. Má veľký LDC displej a tlačidlá.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Stará cena: 27,60 €
Teraz ušetríte: 2,80 €
Cena s DPH: 24,80
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

   Digitálny vpichový teplomer do mäsa, ktorý  je ľahko ovládateľný a má veľký LCD displej a tlačidlá. Môžete ho využiť pri pečení mäsa v grile alebo v rúre, ale taktiež pri varení pri nižších teplotách.

      Prístroj sa používa pre optimálnu prípravu mäsa. Má kovovú sondu na silikónovom kábliku dlhom cca 1m, pomocou ktorej meria teplotu v jadre mäsa. Užívateľ má možnosť si nastaviť druh mäsa, cieľovú teplotu a stupeň prepečenia, prípadne si môže vybrať niektorý z prednastavených programov. Prístroj disponuje alarmom v troch rôznych úrovniach. Je možné meniť jednotku teploty  (°C/ °F).

   Tento digitálny teplomer je výborným pomocníkom v každej kuchyni. Môžete si ho postaviť na pracovnú polochu do blízkosti rúry alebo použiť magnety, ktoré sa nachádzajú na zadnej strane prístroja a upevniť ho priamo na dvierka rúry.


 

Vnútorná teplota0°c až +100°C
Rozlíšenie displeja1°C
Typ senzoravpichová sonda na silikónovom kábliku 1 meter
Prepínač °C / °Fáno
Displej prístrojaLCD
Napájanie prístroja1 x 1,5V AAA batéria
Meranie teploty senzorománo
Rozmery prístroja120 x 73 x 20 mm
Hmotnosť prístroja133,60 g
PoznámkaUmiestnenie pomocu stojana alebo magnetovK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2021 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.