Vlhkomer VL 305011

Vlhkomer VL 305011

Digitálny vlhkomer s teplomerom a rosným bodom, pomocník v boji proti plesniam.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Cena s DPH: 33,10
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Vlhkomer s teplomerom a výpočtom rosného bodu. Pamäť pre min/max teplotu a vlhkosť, nastaviteľný alarm v prípade hrozby plesne, 1-riadkový veľký displej. Presnosť teploty ±1°C a vlhkosť ±3% rv v rozsahu 35% až 75%, ostatný rozsah ±5% (10% až 90% rv).

Špecializovaný vlhkomer pre "boj proti plesniam" ! Zobrazuje teplotu, vlhkosť a hlavne rosný bod - teplota pri ktorej sa začína zrážať vlhkosť. Prístroj vhodný do interiéru po výmene okien za plastové typy, do skladov, pivníc a pod.
Nastaviteľný zvukový alarm pri vlhkosti nad 65% r.v. vás upozorní na nutnosť vetrania a zabezpečenia zníženia vlhkosti v ovzduší.

Vnútorná vlhkosť1% až 99%
Pamäť pre Min/Max vlhkosťáno
Vnútorná teplota-10°C až +60°C
Pamäť pre Min/Max teplotuáno
Prepínač °C / °Fáno
Displej prístrojaLCD
Napájanie prístroja2x AA 1,5V
Rozmery102 x 94 x 66 mm
Hmotnosť250 gK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2021 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.