akcia
Vlhkomer VL 351065

Vlhkomer VL 351065

Digitálny vlhkomer, ktorý meria vnútornú teplotu a vlhkosť, zobrazuje hodiny a dátum ako aj ikony predpovede počasia založené na zmene vlhkosti prostredia. Veľký dobre čitateľný displej.

Výrobca: TFA
 
Dostupnosť: skladom
 
Stará cena: 13,90 €
Teraz ušetríte: 2,80 €
Cena s DPH: 11,10
 
+ -
ks
Porovnať
Návrat
Podrobný popis
Technické parametre
K dokúpeniu
Opýtajte sa predajcu

Digitálny  vlhkomer s teplomerom pre vnútorné merania. Má veľký LCD displej, kde je okrem teploty a vlhkosti zobrazený aj čas, dátum a ikony predpovede počasia.

Kvalitný prístroj, ktorý Vám poslúži pri sledovaní vnútornej teploty a vlhkosti. Veľký LCD displej s dobre čitateľnými číslicami zobrazuje vnútornú teplotu a vlhkosť, čas, dátum a na ľavej strane je v okienku zobrazená ikona predpovede počasia, ktorá sa mení na základe zmeny vlhkosti okolitého prostredia. Okrem spomínaných funkcí, vlhkomer má aj alarm s funkciou SNOOZE - opätovné budenie po 5-tich minútach. Prístroj je vhodný pre položenie na stôl a nábytok, nedá sa zavesiť na stenu.

Vnútorná vlhkosť20% až 90%
Vnútorná teplota-10°C až +50°C
Prepínač °C / °Fáno
Kalendár (deň/mesiac/rok)áno
Budíkáno
Odloženie budenia - Snoozeáno, na 5 minút
Displej prístrojaLCD
Napájanie prístroja1 x A AA batérie
Rozmery180 x 90 x 36 mm
Hmotnosť235 g
Poznámkaprístroj sa nedá zavesiť na stenuK tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

 
© 2006 - 2021 ADM, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.  
 
Predaj kvalitnej kozmetiky a doplnkov. Nájdete u nás masky na spanie Daydream, natáčky Curlformers pre dokonalé kučeravé účesy, kozmetiku Weyergans, samoopaľovacie spreje Tanline, dočasné tetovanie Tattoo Yourself a ďalšie kvalitné značky pre krásu a zdravie.
Exkluzívny ratanový záhradný nábytok z prírodného ratanu a umelého ratanu. Jedálenské zostavy, sedacie súpravy, či štýlové kaviarenské zostavy. V našej ponuke nechýbajú ani krásne a pohodlné kreslá pre Váš oddych, pohovky, sedačky, lehátka a leňošky na relax pri bazéne či v záhrade i barové stoličky.
Veterinármi osvedčené kvalitné krmivo, chovateľské potreby a doplnky pre psov a mačky. Krmivo pre psy, krmivo pre mačky, liečivá, misky, pelechy, košíky, prepravky, tašky, oblečenie, hračky, vodítka, obojky, náhubky, kozmetika, šampóny, strihacie strojčeky a iné. Pre chovateľov je zdarma dostupná aj veterinárna poradňa a inzercia.
E-shop zameraný na outdoorové športy a všetko, čo k nim patrí. Nájdete u nás outdoorové oblečenie Milo, obuv značiek DACHSTEIN i NORTHLAND, a taktiež športové batohy a cestovné tašky, výbavu na kemping i horolezectvo a ďalšie outdoorové doplnky.
Čistý svet je špecializovaný internetový obchod zameraný na čistiacu techniku, čistiace stroje, priemyselné vysávače, tepovanie, tepovače a čistiace potreby. V našej ponuke nájdete aj vysávače, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, ale nechýba ani sušička ovocia, či zdravé hrnce.
Odborníci na záhradkárske potreby a záhradnú techniku. V ponuke nájdete substráty, hnojivá, trávny program, osivá, včelárske potreby, či záhradné náradie i zavlažovací program. Elektrické kosačky, motorové kosačky, krovinorezy, plotostrihy, vertikulátory, reťazové píly, snežné frézy, čerpadlá.